Tote bag van biologisch katoen met ruim hoofdvak 7 L 140 g/m²
Code: 55633
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Full colour (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Als je logo moet bewegen, doet de tote bag het werk
Tote bag van biologisch katoen met OCS-certificaat (Organic Content Standard) van 140 g/m², gemaakt in India voor eenvoudig dagelijks gebruik. Het heeft een open hoofdvak met makkelijke toegang en ruimte voor documenten, een catalogus of snelle boodschappen. De handvaten van 32 cm maken dragen over de schouder of in de hand comfortabel. Draagt tot 5 kg en heeft een inhoud van 7 liter. Handig voor onderweg op kantoor of tijdens events. Aanbevolen voor merkacties op beurzen, congressen of interne uitgiftes.
Eigenschappen
- Tote bag van katoen met open hoofdvak
- Lange handvatten van 32 cm om comfortabel over de schouder te dragen
- Inhoud 7 liter en belastbaar tot 5 kg
Kenmerken
| Productcode: | 55633 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 38 x 42 cm |
| Gewicht: | 66 gr |
| Materiaal: | Organisch katoen |
| Capaciteit: | 7 L |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 150 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 51 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.059 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 150 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Katoenen tas met lange versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75