Tote bag van biologisch katoen met brede bodem 11L 180 g/m2
Code: 55635
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Full colour (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een tote bag zodat je logo bij elke rit zichtbaar is
Tote bag van biologisch katoen met OCS-certificaat (Organic Content Standard) van 180 g/m², bedoeld voor dagelijks gebruik in professionele omgevingen. De brede bodem geeft je extra ruimte om catalogi, relatiegeschenken of documenten mee te nemen, zonder dat de tas instabiel wordt. De lange hengsels maken het makkelijk om de tas comfortabel over de schouder te dragen tijdens beurzen en kantoordagen. Draagt tot 5 kg en heeft een inhoud van ongeveer 11 liter. Handig voor merkacties, events en het uitdelen aan klanten of medewerkers.
Eigenschappen
- Tote bag van biologisch katoen met brede bodem voor meer laadruimte
- Lange hengsels om comfortabeler over de schouder te dragen
- Draagkracht tot 5 kg en inhoud 11 L voor dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 55635 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 38 x 42 x 9 cm |
| Gewicht: | 85 gr |
| Materiaal: | Organisch katoen |
| Capaciteit: | 11 L |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 75 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 51 x 12 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.028 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 75 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Katoenen tas met lange versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75