Katoenen tassen met detal jute bedrukken 160 g/m2 Natural
Code: 33130
Deze ecologische tasjes om te bedrukken, hebben aan de onderzijde een opvallend detail van jute imitatie materiaal. Heel origineel als merchandising of promotie artikel.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Aan een kant)
-
2 Kleuren (Aan een kant)
-
3 Kleuren (Aan een kant)
-
4 Kleuren (Aan een kant)
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Boodschappentas van twill katoen met lange hengsels en jute detail aan de onderzijde. 160 g/m².
Kenmerken
| Productcode: | 33130 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 38 x 41 cm |
| Gewicht: | 100 gr |
| Materiaal: | Katoen, Jute |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2019 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 40 x 21 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.036 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.78 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Katoenen tas met lange versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75