Praktische tas van gerecycled katoen en lange hengsels, 280 g/m²
Code: 42462
Tas van gerecycled katoen en lange hengsels. Bovendien valt het op omdat het groter is dan traditionele draagtassen. Het juiste accessoire om mee te winkelen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Borduren (Aan een kant)
- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas van katoen (50%) en gerecycled katoen (50%) (280 g/m²) met hengsels van 62 cm.
Kenmerken
| Productcode: | 42462 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 50 x 37 x 12 cm |
| Gewicht: | 174 gr |
| Materiaal: | Katoen / gerecycled katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2023 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 24 x 55 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.055 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93