Katoenen tas met trekkoordsluiting, 180 g/m²
Code: 40435
Wil je een goedkope katoenen tas bedrukken? Dit model is klein van stuk, prachtig om te zien, budgetvriendelijk en heeft een handige sluitkoord!
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Kleine katoenen tas met logo en afmetingen 15 x 21 cm. Zowel het tasje als het trekkoordje is gemaakt van 180 g/m2 katoen.
Kenmerken
| Productcode: | 40435 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 15 x 21 cm |
| Gewicht: | 15 gr |
| Materiaal: | Katoen: 180 g/m² |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 29 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 40 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93