Middelgrote katoenen tas om te bedrukken, 180 g/m²
Code: 40436
Laat deze middelgrote katoenen tasjes bedrukken met je logo en gebruik ze voor het verpakken van groter promotiemateriaal. Voorzien van handig sluitkoordje.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Middelgrote katoenen tas met logo en afmetingen 20 x 30 cm. Zowel het tasje als het sluitkoordje is gemaakt van 180 g/m2 katoen.
Kenmerken
| Productcode: | 40436 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 20 x 30 cm |
| Gewicht: | 24 gr |
| Materiaal: | Katoen: 180 g/m² |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 29 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 30 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Katoenen tas met lange versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75