Tas met logo van gerecycled denim met lange handgrepen 280 g/m²
Code: 50771
Tas van gerecycled denim met lange handvatten. Een origineel, sterk en duurzaam accessoire.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas gemaakt van gerecycled denim van 280 g/m² met lange handvatten
Kenmerken
| Productcode: | 50771 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 45 x 10.5 x 38 cm |
| Gewicht: | 184 gr |
| Materiaal: | Gerecyclede denim |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 51 x 46 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.55 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m2 Recycle
Prijs vanaf: € 0,73
-
Goedkope katoenen tassen met lange handvatten 180 g/m2 Eco Superb
Prijs vanaf: € 0,86
-
Goedkope kleurrijke katoenen tassen bedrukken 180 g/m2 EcoColor
Prijs vanaf: € 0,99
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten 280 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 3,71
-
Cadeauzakje van gerecycled katoen 140 g/m2 Gift Recycled
Prijs vanaf: € 0,48