Katoenen tas om te bedrukken met lintsluiting, 140 g/m²
Code: 41956
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een elegant tasje voor exclusiviteit
Geef al je kleine geschenken aan klanten, partners en medewerkers een vleugje exclusiviteit met dit katoenen zakje. De fluwelen lintsluiting aan de bovenzijde zorgt voor een luxe uitstraling. Door het compacte formaat en de mogelijkheid om het oppervlak met je logo te personaliseren, straalt dit zakje onderscheid en zorgvuldige aandacht uit. Het is dan ook de ideale verpakking voor alle zakelijke geschenken die verfijning en smaak willen overbrengen.
Eigenschappen
- Gemaakt van katoen
- Gewicht 140 gr/m2
- Lintsluiting
- Fluwelen lint
- Compact formaat
- Straalt elegantie en exclusiviteit uit
Waarom voor dit product kiezen?
- Het katoenen materiaal straalt een duurzaam imago uit.
- De fluwelen lintsluiting geeft de presentatie van je geschenken een luxe uitstraling.
Kenmerken
| Productcode: | 41956 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 14.5 x 21 cm |
| Gewicht: | 15 gr |
| Materiaal: | Katoen / velours |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6305 20 00 |
| In onze collectie vanaf : | November 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geen individuele verpakking |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 40 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Katoenen tas met lange versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75