Grote tas om te bedrukken met lintsluiting, 140 g/m²
Code: 41955
Katoenen tasen met bovenaan een sluiting met fluwelen lint, ideaal voor ondernemers die een beleving willen creëren bij de verkoop van hun producten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Promotietassen van 140 gr/m² katoen met fluwelen linten.
Kenmerken
| Productcode: | 41955 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 25 x 32 cm |
| Gewicht: | 32 gr |
| Materiaal: | Katoen / velours |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6305 20 00 |
| In onze collectie vanaf : | November 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geen individuele verpakking |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 35 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.65 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 400 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Katoenen tas met lange versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75