Grote katoenen tas met zijvouw, OEKO-TEX 280 g/m²
Code: 47149
Als je op zoek bent naar een promotieartikel dat nuttig is voor dagelijks gebruik, is deze tas de beste keuze.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zeefdruk 3D (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Ideale tas van ongebleekt katoen in een zware kwaliteit voor promotionele activiteiten. Door de zij- en onderkant is deze tas extra ruim voor een doelmatig gebruik en met de OEKO-TEX® certificering een verantwoorde keuze.
Kenmerken
| Productcode: | 47149 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 42 x 12 x 43 cm |
| Gewicht: | 162 gr |
| Materiaal: | Katoen, OEKO-TEX® Standard 100 |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1920 |
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 46 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.066 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 18.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93