Kleurrijke katoenen tas met OEKO-TEX certificering, 140 g/m²
Code: 47142
Katoenen tas, perfect om weg te geven tijdens je campagne of bedrijfsevenement. Opvallend door zijn aantrekkelijke kleurrijke stijl.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zeefdruk 3D (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Ideale schoudertas van katoen voor promotionele activiteiten. Door de OEKO-TEX certificering is het ook een verantwoorde keuze.
Kenmerken
| Productcode: | 47142 |
| Minimale afname: | 50 |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 25 |
| Maat: | 38 x 42 cm |
| Gewicht: | 68 gr |
| Materiaal: | Katoen, OEKO-TEX® Standard 100 |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3360 |
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 46 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.059 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93