Katoenen mesh tas van organisch katoen, 100 g/m²
Code: 40576
Katoenen netzak met lange hengsels en binnenvak, stevig en licht, en een veelzijdige ondersteuning voor tijdens evenementen of promoties.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het voorvakje)

- 2 Kleuren (Op het voorvakje)

- Digitale kleuren transfer (Op het voorvakje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas van katoenen mesh met een binnenvak en lange hengsels.
Kenmerken
| Productcode: | 40576 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 30 x 33 cm |
| Gewicht: | 72 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 46 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16.25 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93