Multifunctionele tas van gerecycled katoen met hengsels, 320 g/m²
Code: 49947
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Borduren (Aan een kant)
- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Sam draagtas van 100% GRS-gecertificeerd gerecycled katoen is de perfecte tas voor een picknick of om boodschappen te doen. De katoendichtheid van 320 g/m² katoen maakt de tas stevig, duurzaam en de dubbele handgrepen maken het geschikt om zware spullen in het hoofdvak te dragen. De afdrukmethoden die beschikbaar zijn voor deze draagtas zijn ook GRS-gecertificeerd, waardoor de hele toeleveringsketen transparant en gecertificeerd is. Lengte uitklapbaar handvat: 30 cm. Geschikt voor een gewicht tot 10 kg. Inhoud: 15 liter. Gemaakt in India.
Kenmerken
| Productcode: | 49947 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 34 x 18 x 48 cm |
| Gewicht: | 250 gr |
| Materiaal: | Gerecycled katoen (270 g/m˛) |
| Capaciteit: | 15 L |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 40 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 52 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.065 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93