Katoenen tas met gekleurde hengsels, OEKO-TEX, 140 g/m²
Code: 54571
Katoenen tas met contrasterende lange hengsels, perfect om over de schouder te dragen. Trek klanten aan met een praktisch ontwerp voor events en beurzen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zeefdruk 3D (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Klassieke katoenen tote van 140g/m² met een naturel taslichaam en contrasterende gekleurde handvatten. Lange handvatten voor comfortabel dragen over de schouder. Oeko-Tex® gecertificeerd. Ideaal voor events, retail of dagelijks gebruik.
Kenmerken
| Productcode: | 54571 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 38 x 42 cm |
| Gewicht: | 60 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 40 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.079 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 19.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93