Katoenen tassen met logo en ritssluiting, 280 g/m²
Code: 38527
Laat deze katoenen tassen bedrukken zodat klanten jouw merk overal waar ze komen promoten. Ruim formaat met ritssluiting en lange hengsels. Ideaal voor shoppen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Borduren (Aan een kant)
- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
100% katoenen tas (280 g/m²) met ritssluiting en binnenzak. Katoenen handvatten van 65 cm.
Kenmerken
| Productcode: | 38527 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 48 x 40 x 15 cm |
| Gewicht: | 235 gr |
| Materiaal: | 100% Katoen: 280 g/m² |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2021 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 28 x 50 x 43 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Cadeauzakje van gerecycled katoen 140 g/m2 Gift Recycled
Prijs vanaf: € 0,48