Katoenen tas met ritssluiting en bodemvouw 230 g/m²
Code: 56120
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een tas zodat jouw logo met elke rit meegaat
Katoenen tas van 230 g/m² met bodemvouw voor extra inhoud en om de inhoud beter op zijn plek te houden. Met ritssluiting aan de bovenkant, zodat je je spullen veiliger meeneemt tijdens reizen, beurzen of gewoon op kantoor. De lange hengsels van 70 cm maken dragen over de schouder comfortabel, ook als de tas vol zit. Sober en uniseks afgewerkt, makkelijk te gebruiken voor communicatieacties en zakelijke uitgiftes met jouw logo.
Eigenschappen
- Katoenen tas met ritssluiting aan de bovenkant
- Bodemvouw voor meer inhoud en betere stabiliteit
- Lange hengsels van 70 cm om comfortabel over de schouder te dragen
Kenmerken
| Productcode: | 56120 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 38 x 42 x 9 cm |
| Gewicht: | 160.6 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 51 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16.06 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93