Katoenen tas met ritssluiting en bodemvouw 230 g/m2
Code: 56119
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Als je tas je merk elke dag moet begeleiden
Katoenen tas van 230 g/m² met een vouw in de bodem en aan de zijkanten. Zo krijg je meer inhoud. En de tas past beter bij verschillende spullen. Bovenaan zit een ritssluiting. Handig om je spullen te beschermen tijdens reizen en werkdagen. De hengsels van 70 cm maken het makkelijk om de tas comfortabel over je schouder te dragen. Er zit een binnenvak in om kleine items te organiseren, zoals sleutels, mobiel of badges. Een praktische keuze voor bedrijfsmerchandising op beurzen, trainingen of als intern cadeau.
Eigenschappen
- Katoenen tas met vouw voor meer capaciteit en orde
- Ritssluiting bovenaan voor veiliger vervoer
- Lange hengsels van 70 cm om comfortabel over de schouder te dragen
- Binnenvak om essentials te organiseren en snel toegang te hebben
Kenmerken
| Productcode: | 56119 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 45 x 38 x 10 cm |
| Gewicht: | 197.4 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 51 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.059 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.87 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93