Katoenen tas OEKO-TEX in naturel kleur met dubbele hengsels, 140 g/m²
Code: 54570
Vergroot je zichtbaarheid met deze katoenen tas met korte en lange hengsels. Past zich aan elk publiek aan, zowel op events, in promoties als dagelijks gebruik.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zeefdruk 3D (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Veelzijdige katoenen tote van 140g/m² in naturel kleur, met zowel lange als korte handvatten voor flexibel draagcomfort. Oeko-Tex® gecertificeerd. Ideaal voor retail, events of dagelijks gebruik.
Kenmerken
| Productcode: | 54570 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 38 x 10 x 42 cm |
| Gewicht: | 100 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 40 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.079 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 17.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 150 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93