Katoenen tas OEKO-TEX met ritssluiting, 320 g/m²
Code: 54577
Canvas tas met veilige ritssluiting om je essentials stijlvol en overzichtelijk mee te nemen. Maak van elke reis een georganiseerde en toegankelijke ervaring.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Stevige canvas tas van 320gsm met veilige ritsluiting. Ruim en duurzaam, ideaal voor dagelijks gebruik, reizen of events. Oeko-Tex® gecertificeerd voor veilige, geteste materialen.
Kenmerken
| Productcode: | 54577 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 47 x 11 x 35 cm |
| Gewicht: | 180 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 40 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.091 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 22.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93