Katoenen tas met kurken handvatten en gouden klinknagels, 180 g/m²
Code: 47873
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas 100% katoen 180g, handvat van kurk. De handvatten van kurk voegen een vleugje elegantie en verfijning toe aan het ontwerp. Met een gouden klinknagel als detail is deze tas een voorbeeld van zorgvuldige ambacht. Door deze tas te kiezen, toon je je engagement voor milieubescherming en het gebruik van natuurlijke en hernieuwbare materialen. Naast ecologisch verantwoord, is onze tas ook duurzaam en stijlvol.
Kenmerken
| Productcode: | 47873 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 36 x 39 x 9 cm |
| Gewicht: | 90 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 45 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.063 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93