Katoenen tas met ondervouw en gekleurde handvatten, 180 g/m²
Code: 47831
Stevige katoenen tas. Verkrijgbaar in acht kleuren voor de handvatten, het combineert functionaliteit met een persoonlijke touch voor je merk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas van 100% katoen 180g, gemaakt van 100% katoen. Het gewicht van 180g garandeert dat je jouw essentiële items met vertrouwen kunt vervoeren. Een van de unieke kenmerken van deze tas is de mogelijkheid om te kiezen uit acht verschillende kleuren voor de handvatten. Door voor onze katoenen tas te kiezen, maak je een verantwoorde en milieuvriendelijke keuze.
Kenmerken
| Productcode: | 47831 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 36 x 39 x 9 cm |
| Gewicht: | 107 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 43.5 x 41 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.077 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 19.08 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93