Katoenen tas OEKO-TEX in diverse kleuren met dubbele hengsels, 220 g/m²
Code: 54581
Verras deelnemers op je volgende event en trek de aandacht naar je merk met deze katoenen tas. Verkrijgbaar in diverse kleuren met lange en korte hengsels.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zeefdruk 3D (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Veelzijdige katoenen tas van 220 g/m², verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren. Met één lang hengsel om over de schouder of crossbody te dragen en twee korte hengsels voor in de hand. Perfect voor dagelijks gebruik of events. Oeko-Tex® gecertificeerd voor veilige en geteste materialen.
Kenmerken
| Productcode: | 54581 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 40 x 13 x 44 cm |
| Gewicht: | 180 gr |
| Materiaal: | 100% katoen 220 g/m˛ |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 40 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.067 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 18.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93