Katoenen tas met OEKO-TEX-certificering en lange hengsels
Code: 55530
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan de voorzijde)

- 2 Kleuren (Aan de voorzijde)

- Digitale full colour transfer (Aan de voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk verder komen met een tas voor events en materiaal
Katoenen tas in naturel van 140 g/m², bedoeld voor dagelijks en herhaald gebruik. Met zijvouw voor extra inhoud en meer stabiliteit bij het dragen van catalogi, documenten of kleine items. De lange hengsels draag je comfortabel over je schouder, ook tijdens het lopen op beurzen of op kantoor. Met OEKO-TEX-label (Standard 100), handig om inkoop- en compliance-eisen te ondersteunen. Praktische optie voor brandingacties, events en het uitdelen van bedrijfsmateriaal.
Eigenschappen
- Katoenen tas in naturel met zijvouw voor meer inhoud
- Lange schouderhengsels, bedoeld voor beurzen en kantoor
- OEKO-TEX-label (Standard 100) voor zakelijke inkoop
Kenmerken
| Productcode: | 55530 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 48.0 x 34.0 x 10.0 |
| Gewicht: | 140 gr |
| Materiaal: | Katoen 140-150 g/m² |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3200 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 40 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0745 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Katoenen tas met lange versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75