Biokatoenen tas met bodemvouw en lange hengsels 70 cm 280 g/m²
Code: 51650
Geef duurzaamheid en stijl cadeau met deze biokatoenen tas met lange hengsels van 70 cm en bodemvouw. Ontworpen om je merk te laten opvallen op elk event.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas van 100% biologisch katoen van 280 g/m² met kruisje en praktische handgrepen van 70 cm lang.
Kenmerken
| Productcode: | 51650 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 38 x 42 x 9 cm |
| Gewicht: | 171.4 gr |
| Materiaal: | Organisch katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 51 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 17.14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93