Herbruikbare katoenen tas voor fruit en groenten, 40x45 cm
Code: 47183
Speel in op duurzaamheid met deze duurzame katoenen tassen. Voor veilig en milieuvriendelijk boodschappen doen, en eenvoudig te reinigen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Reduceer het aantal plastic zakjes in de supermarkt door je eigen groente & fruit zakje te gebruiken. Dit katoenen tasje met net is uitermate geschikt voor groene en fruit. Gebruik het iedere keer weer en was het op lage temperaturen (krimp is mogelijk).
Kenmerken
| Productcode: | 47183 |
| Minimale afname: | 100 |
| Maat: | 40 x 45 cm |
| Gewicht: | 76 gr |
| Materiaal: | Katoen, OEKO-TEX® Standard 100 |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4000 |
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 45 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.094 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 18 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93