Katoenen tasje, ideaal voor cosmetica, met ritssluiting, 310 g/m²
Code: 47842
Grote tas voor cosmetica. Met nylon sluiting en een groot personalisatiegebied is het een praktische en gepersonaliseerde optie voor je dagelijkse behoeften.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas van 100% katoen 310g. Het is een groot formaat voor een toilettas. Met nylon sluiting. Goede ruimte voor personalisatie.
Kenmerken
| Productcode: | 47842 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 22.5 x 15.5 cm |
| Gewicht: | 37 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 26 x 40 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.029 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.84 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93