Grote katoenen cadeautas, 105 g/m²
Code: 36718
Deze elegante zwarte katoenen tasjes om te bedrukken met je logo, zijn een elegante manier om relatiegeschenken in te presenteren.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Groot formaat katoenen geschenkzak met trekkoordsluiting. Afmeting: 30 x 43 cm, 105 gr/m²
Kenmerken
| Productcode: | 36718 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 30 x 47 cm |
| Gewicht: | 42 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6307 90 98 |
| In onze collectie vanaf : | September 2019 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 5600 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 32 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.035 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.78 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Katoenen tas met lange versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75