Gerecyclede katoenen tas met groot hoofdvak, 220 g/m²
Code: 49104
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Full colour (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De oversized Odessa draagtas van 100% GRS gerecycled katoen is ontworpen voor comfortabel dragen met zijn 30 cm lange schouderbanden en een extra groot hoofdvak. Of het nu gaat om het meenemen van zware boeken of boodschappen, deze tas is ontworpen om aan alle behoeften te voldoen. De afdrukmethoden die beschikbaar zijn voor deze draagtas zijn ook GRS-gecertificeerd, wat ervoor zorgt dat de hele toeleveringsketen transparant en gecertificeerd is. Het katoen van 220 g/m² zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, waardoor de tas bestand is tegen een gewicht tot 10 kg. Gemaakt in India.
Kenmerken
| Productcode: | 49104 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 57 x 42 x 16.5 cm |
| Gewicht: | 208 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Katoen |
| Capaciteit: | 40 L |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 30 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 58 x 17 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.045 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93