Grote tas van gerecycled GRS-katoen met trekkoordsluiting 150 g/m²
Code: 43485
Wat betreft tassen om duurzame cadeaus in te presenteren, raden wij dit model van gerecycled katoen aan, dat ook ideaal is voor grotere voorwerpen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Borduren (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Geschenktas van GRS-gecertificeerd gerecycled katoen met katoenen trekkoordsluiting. Ideaal voor het geven of opbergen van items. Afmetingen: 30 x 42 cm. Door de aard van het productieproces kunnen er kleine variaties zijn in de kleur van het daadwerkelijke product.
Kenmerken
| Productcode: | 43485 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 30 x 42 cm |
| Gewicht: | 50 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Katoen |
| Capaciteit: | 4 L |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | November 2023 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 35 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Katoenen tas met lange versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75