Grote kleurrijke katoenen tas met OEKO-TEX certificering, 140 g/m²
Code: 47146
Bedrijfstas in een aantrekkelijke kleur die de aandacht trekt, zodat anderen het bedrukte logo zien. Voorzien van zijvouw voor betere ruimte.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zeefdruk 3D (Aan een kant)
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Ideale tas van katoen voor promotionele activiteiten. Door de zij- en onderkant is deze tas extra ruim en met de OEKO-TEX® certificering een verantwoorde keuze.
Kenmerken
| Productcode: | 47146 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 40 x 10 x 35 cm |
| Gewicht: | 76 gr |
| Materiaal: | Katoen, OEKO-TEX® Standard 100 |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2400 |
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 46 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.059 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 150 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93