Tas met gerecycled katoen verkrijgbaar in diverse kleuren, 220 g/m²
Code: 42416
Tas die katoen combineert met gerecycled katoen om duurzamer te zijn. Bovendien in diverse kleuren verkrijgbaar, personaliseer het artikel met jouw logo
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Borduren (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas (220 g/m²) van katoen (50%) en gerecycled katoen (50%) met handvatten van 62 cm.
Kenmerken
| Productcode: | 42416 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 38 x 40 x 10 cm |
| Gewicht: | 87 gr |
| Materiaal: | Katoen / gerecycled katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2023 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 58 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.076 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Katoenen tas met lange versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75