Tasje van gerecycled katoen met trekkoordsluiting, 150 g/m²
Code: 45286
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Borduren (Aan een kant)
- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Rugzak met trekkoordsluiting gemaakt van een mix van gerecycled katoen en polyester van 150 g/m². Groot hoofdvak met katoenen trekkoordsluiting in natuurlijke kleur. Gerecycled katoen wordt vervaardigd uit voor consumenten bestemd afval dat in textielfabrieken tijdens het snijproces wordt geproduceerd. Soortgelijke kleuren worden met elkaar gemengd, waardoor extra verven overbodig is. Vanwege de aard van gerecycled katoen, kan er sprake zijn van een zeer lichte kleurvariatie. Dit draagt duidelijk bij aan een meer authentieke uitstraling. Elke rugzak wordt ook geleverd met een Aware™ tracer. Met deze innovatieve functie kunnen gebruikers de oorsprong en de reis van hun artikel volgen via een QR-code, waardoor de transparantie in de toeleveringsketen wordt vergroot en er een sterkere band is tussen het product en het productieproces. Geschikt voor een gewicht tot 5 kg. Lengte handvat: 14 cm.
Kenmerken
| Productcode: | 45286 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 38 x 42 cm |
| Gewicht: | 92 gr |
| Materiaal: | Gerecycled katoen, gerecycled polyester |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 44 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.054 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Katoenen tas met lange versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75