Tas van gerecycled katoen met zijvouw, 190 g/m²
Code: 47865
Tas van gerecycled katoen met zijvouw. Het ontwerp maakt het geschikt voor dagelijkse boodschappen. Gemaakt van hoogwaardige gerecyclede materialen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas van gerecycled katoen van 190g/m2 met plooi en zijkant. Deze tas, gemaakt van gerecycled katoen en van goede kwaliteit, dankzij de totale plooi van 15 cm en het ontwerp en de soepelheid, stelt je in staat hem dagelijks te gebruiken en altijd klaar te zijn voor elke aankoop die zich aandient.
Kenmerken
| Productcode: | 47865 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 49 x 40 x 15 cm |
| Gewicht: | 133 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 19 x 49 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.041 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.74 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93