Tas van gerecycled katoen met gemêleerde afwerking, 280 g/m²
Code: 47866
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas van gerecycled katoen van 280g/m2. Ben je op zoek naar de perfecte manier om een duurzame campagne te voeren? Onze tas van gerecycled katoen van 280 gram is de ideale keuze. Gemaakt van gerecycled katoen van 280 g en verkrijgbaar in de stijlvolle kleuren kaki en zwart, kun je de kleur kiezen die het beste bij je campagne past. Ga voor klassiek zwart of voeg een vleugje originaliteit toe met kaki. Gecertificeerd door de Global Recycled Standard (GRS), die garandeert dat het gebruikte gerecyclede materiaal voldoet aan de strengste kwaliteits- en duurzaamheidsnormen.
Kenmerken
| Productcode: | 47866 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 38 x 42 cm |
| Gewicht: | 135 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 34 x 47 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.067 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93