Fairtrade tas in neutrale kleuren met capaciteit 12 kg, 270 g/m²
Code: 47237
Hernieuw je winkelervaring met onze Fairtrade katoenen tas. Bewust en stijlvol winkelen, altijd steunend op duurzaamheid.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Verbeter je winkelervaring met onze Fairtrade katoenen tas van 42x12x43 cm. Gemaakt met ethiek en duurzaamheid in het achterhoofd, is het een bewuste keuze die er echt toe doet. Koop de jouwe vandaag nog om milieuvriendelijk te winkelen.
Kenmerken
| Productcode: | 47237 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 42 x 12 x 43 cm |
| Gewicht: | 165 gr |
| Materiaal: | Fairtrade katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 768 |
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 40 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.068 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 18 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93