Fairtrade katoenen rugzak met trekkoord, 140 g/m²
Code: 47205
Originele katoenen Fairtrade tas met trekkoord. Ethisch en milieuvriendelijk, perfect voor boodschappen, de sportschool of uitstapjes.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Draag je essentials in stijl met onze katoenen fairtrade trekkoordtas (34x45 cm). Ethisch gemaakt en milieuvriendelijk, is het je perfecte metgezel voor boodschappen, de sportschool of een dagje uit.
Kenmerken
| Productcode: | 47205 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 35 x 45 cm |
| Gewicht: | 85 gr |
| Materiaal: | Fairtrade katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2800 |
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 40 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.076 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16.25 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 175 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93