Tas van gerecycled katoen en polyester met lange handvatten, 280 g/m²
Code: 45793
Best seller
Tas met een aanzienlijk gewicht die mode en functionaliteit combineert. Een uiting van je persoonlijkheid bij elke uitgang en buitenshuis activiteit.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- Borduren (Aan een kant)
- Full colour (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze tas is gemaakt van 70% gerecycled katoen en 30% gerecycled polyester. De levendige kleuren fleuren je dag op en met 280 gsm is het stevig genoeg voor dagelijks gebruik. Draag hem comfortabel met de hengsels van 65 cm. Compact, maar toch ruim met 38 x 40 x 8 cm.
Kenmerken
| Productcode: | 45793 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 38 x 40 x 8 cm |
| Gewicht: | 153 gr |
| Materiaal: | Gerecycled katoen (70%), gerecycled PET (RPET) (30%) |
| Capaciteit: | 15 L |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een gerecyclede plastic zak. |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 46 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.044 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Katoenen tas met lange versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75