Katoenen tas met kurkdetail aan de onderzijde, 170 g/m²
Code: 51248
Herbruikbare katoenen en kurken tas die tot 10 kg gewicht kan dragen. Perfect voor duurzame promoties met een natuurlijke stijl.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze stevige draagtas is gemaakt van 170 g/m² katoen en kurk, met een draagvermogen van maximaal 10 kg, ideaal voor dagelijks gebruik.
Kenmerken
| Productcode: | 51248 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 35 x 40 cm |
| Gewicht: | 75 gr |
| Materiaal: | Katoen, Kurk |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 38 x 44 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.045 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93