Biologische canvas katoenen tas, 180 g/m²
Code: 40457
Voor een duurzaam imago laat je deze canvas tassen bedrukken met je logo, zodat jouw merk overal de aandacht trekt. Ze zijn uitgerust met lange hengsels.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Bedrukte tassen gemaakt van 100% biologisch canvas katoen van 180 g/m2 en uitgerust met handige lange hengsels.
Kenmerken
| Productcode: | 40457 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 38 x 8 x 40 cm |
| Gewicht: | 93 gr |
| Materiaal: | Katoen: 180 g/m² |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 46 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 19.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Katoenen tas met lange versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75