Gerecyclede katoenen tas met stevige handvaten, capaciteit 5 kg
Code: 47172
Deze tas met brede handvatten maakt het gemakkelijk om alles comfortabel mee te nemen. Ook een groen product omdat het is gemaakt van gerecycled textiel.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Schoudertas gemaakt van katoen van gerecycled textiel. De gevarieerde herkomst van het materiaal geeft de stof een unieke uitstraling. Lichte kleurvariaties zijn onvermijdelijk en tonen de autenticiteit van dit materiaal aan. De extra brede schouderbanden geven de tas een stoer uiterlijk.
Kenmerken
| Productcode: | 47172 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 38 x 10 x 42 cm |
| Gewicht: | 98 gr |
| Materiaal: | Katoen, polyester |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2080 |
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 45 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.057 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 130 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93