Fairtrade katoenen tas met capaciteit 10 kg, 140 g/m²
Code: 47201
De ideale metgezel voor je boodschappen, deze Fairtrade katoenen tas is ruim, duurzaam en ethisch vervaardigd, ondersteunt eerlijke handel en het milieu.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zeefdruk 3D (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Maak kennis met je ideale metgezel bij het winkelen: de Fairtrade katoenen tas, met een royale afmeting van 38x10x42 cm. Deze tas is ethisch vervaardigd en duurzaam geproduceerd. Het is een zinvolle keuze voor stijl, het milieu en het ondersteunen van fairtrade praktijken.
Kenmerken
| Productcode: | 47201 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 38 x 10 x 42 cm |
| Gewicht: | 90 gr |
| Materiaal: | Fairtrade katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2800 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 38 x 40 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.068 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 175 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93