Voordelige rechthoekige vilten sleutelhanger in kleur Long RPET
Code: 40278
Best seller
Geef deze rechthoekige vilten sleutelhanger bedrukt als merchandising met een opvallend kleurenlogo. Ideaal voor bedrijfsevenementen. Keuze uit 4 kleuren.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Voordelige sleutelhanger voor promotie met grote impact
Deze rechthoekige RPET vilten sleutelhanger is verkrijgbaar in stijlvolle kleuren: een uitstekend promotieartikel voor een voordelige prijs. Laat de sleutelhanger bedrukken met een full-color logo om je merk een boost te geven. Het product is gemaakt van duurzame materialen, wat zorgt voor een ecologisch bedrijfsimago.
Eigenschappen
- Sleutelhanger van RPET vilt
- Rechthoekige vorm
- Mogelijkheid voor full-color logo
- Budgetvriendelijk
Waarom voor dit product kiezen?
- Mogelijkheid voor full-color print: bereik je publiek met een opvallend ontwerp.
- Ecologische merchandising voor groene marketingstrategieën.
Kenmerken
| Productcode: | 40278 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 14 x 3 x 0.3 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Materiaal: | RPET-vilt |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7326 90 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 16000 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 37 x 39 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.084 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.82 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Thermosbeker personaliseren van staal en bamboe, 400 ml Bamboo
Prijs vanaf: € 5,83
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Licht of donker houten USB stick met draaibare clip Woodmate
Prijs vanaf: € 2,95