Vintage tweekleurige keramische kop met zwarte rand 85 ml
Code: 55904
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bedrukking rondom)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
60
-
120
-
300
-
600
-
1200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk bij elke pauze in herinnering blijven met een kop
Keramische kop met een inhoud van 85 ml en een vintage ontwerp met glanzende afwerking. Je krijgt een aantrekkelijke tweekleurige look: witte binnenkant en gekleurde buitenkant, met een bijpassend oor voor een samenhangende uitstraling. Er zit een onderscheidend detail op de rand: een zwarte ring. Zo valt hij op ten opzichte van standaard kopjes. Het formaat is bedoeld voor korte koffie en proeverijen op kantoor of in een showroom. Een interessante optie voor branding bij recepties, events of vergaderruimtes.
Eigenschappen
- Keramische kop met glanzende afwerking en vintage ontwerp
- Tweekleurig design: witte binnenkant en bijpassend oor
- Zwarte ring op de rand om hem te onderscheiden
- Inhoud 85 ml voor korte koffie en proeverijen
Kenmerken
| Productcode: | 55904 |
| Minimale afname: | 60 stuks |
| Maat: | ø6.6 x 5.5 cm |
| Gewicht: | 130 gr |
| Materiaal: | Keramiek |
| Capaciteit: | 85 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6912 00 20 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3456 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 27 x 22 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS to-go beker met kurkbodem 300ml
Prijs vanaf: € 3,68
-
Gerecyclede plastic beker bedrukken van kurk en bamboe deksel 300ml
Prijs vanaf: € 2,51
-
Goedkope aanpasbare plastic koffiebekers met logo 350ml Takeaway
Prijs vanaf: € 1,57
-
Roestvrijstalen enkelwandige koffiebekers 350 ml Takeaway Steel
Prijs vanaf: € 2,79
-
Dubbelwandige take away beker compatibel met koffiemachines 280ml
Prijs vanaf: € 3,74
-
Dubbelwandige, gerecyclede plastic afhaalbeker van 300 ml
Prijs vanaf: € 1,76