To-go thermosbeker van roestvrij staal met lekvrije deksel 350ml
Code: 55799
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk bij elke pauze terugkomen met een thermosbeker
Thermosbeker van roestvrij staal met een kunststof buitenkant en een inhoud van 350ml. Gemaakt voor dagelijks gebruik op kantoor, in meetings en onderweg. De dubbele wand helpt de drank 3 uur warm en 6 uur koud te houden en vermindert condens aan de buitenkant. Met een veiligheidsdeksel met lekvrije, hermetische sluiting om morsen te beperken en het meenemen makkelijker te maken. Praktische optie voor interne branding, bedrijfsevenementen of welkomstcadeaus voor teams.
Eigenschappen
- Thermosbeker met dubbele wand voor betere temperatuurbehoud
- Houdt dagelijks tot 3u warm en tot 6u koud
- Veiligheidsdeksel met hermetische, lekvrije sluiting
- Binnenkant van roestvrij staal en buitenkant van stevig kunststof
Kenmerken
| Productcode: | 55799 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø8.9 x 14.6 cm |
| Gewicht: | 170 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal / PP-kunststof |
| Capaciteit: | 350 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 3 en 6 uur |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1000 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49.5 x 49.5 x 32.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS to-go beker met kurkbodem 300ml
Prijs vanaf: € 3,68
-
Gerecyclede plastic beker bedrukken van kurk en bamboe deksel 300ml
Prijs vanaf: € 2,51
-
Goedkope aanpasbare plastic koffiebekers met logo 350ml Takeaway
Prijs vanaf: € 1,57
-
Roestvrijstalen enkelwandige koffiebekers 350 ml Takeaway Steel
Prijs vanaf: € 2,79
-
Dubbelwandige take away beker compatibel met koffiemachines 280ml
Prijs vanaf: € 3,74
-
Dubbelwandige, gerecyclede plastic afhaalbeker van 300 ml
Prijs vanaf: € 1,76