Thermobeker 1L met zijhandvat en rietje, lekvrije deksel
Code: 56309
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de thermobeker jouw merkdrager van je team
Thermobeker van gerecycled plastic met een modern ontwerp, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor of onderweg. Met een handvat voor een fijne grip en een rietje om makkelijk te drinken tijdens meetings, in de auto of tijdens trainingen. De deksel met lekvrij systeem helpt morsen op tafel of in je rugzak te voorkomen, zodat je werkplek netter blijft. Oppervlak geschikt voor markering met logo en merkacties op bedrijfsevenementen.
Eigenschappen
- Thermobeker met handvat en rietje voor dagelijks gebruik
- Deken met lekvrij systeem om morsen onderweg te voorkomen
- Behuizing van gerecycled plastic met gebied geschikt voor bedrukking
- Inhoud 1L voor continu hydrateren tijdens lange dagen
Kenmerken
| Productcode: | 56309 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø10 x 26.5 cm |
| Gewicht: | 337 gr |
| Materiaal: | R-PET |
| Capaciteit: | 1.2 L |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 40.5 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.056 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 12 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS to-go beker met kurkbodem 300ml
Prijs vanaf: € 3,68
-
Gerecyclede plastic beker bedrukken van kurk en bamboe deksel 300ml
Prijs vanaf: € 2,51
-
Goedkope aanpasbare plastic koffiebekers met logo 350ml Takeaway
Prijs vanaf: € 1,57
-
Roestvrijstalen enkelwandige koffiebekers 350 ml Takeaway Steel
Prijs vanaf: € 2,79
-
Dubbelwandige take away beker compatibel met koffiemachines 280ml
Prijs vanaf: € 3,74
-
Dubbelwandige, gerecyclede plastic afhaalbeker van 300 ml
Prijs vanaf: € 1,76