Thermobeker van roestvrij staal met dubbel drinksysteem 1,2L
Code: 56031
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bedrukking rondom)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo elke pauze meegaan met een thermobeker
Thermobeker van gerecycled roestvrij staal met een inhoud van 1200 ml, bedoeld voor comfortabel gebruik op kantoor, bij evenementen en onderweg. Met een dubbel drinksysteem: een opening met luchtdichte sluiting om gecontroleerd te schenken, en een rietje om direct te drinken. De ergonomische kunststof draaggreep zorgt voor meer grip en maakt meenemen van de ene plek naar de andere makkelijker. BPA-vrij materiaal (bisfenol A) en met een zichtbaar label van gerecycled roestvrij staal. Handig als relatiegeschenk voor merkacties in interne omgevingen.
Eigenschappen
- Thermobeker met dubbel drinksysteem, deksel en rietje
- Gerecycled roestvrij staal met zichtbaar label op de beker
- Ergonomische kunststof draaggreep voor comfortabel en veilig meenemen
- BPA-vrij (bisfenol A) voor dagelijks gebruik in het bedrijf
Kenmerken
| Productcode: | 56031 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø9.9 x 26.5 cm |
| Gewicht: | 486 gr |
| Materiaal: | gerecycled roestvrij staal |
| Capaciteit: | 1.2 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 300 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 77 x 55 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.13 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS to-go beker met kurkbodem 300ml
Prijs vanaf: € 3,68
-
Gerecyclede plastic beker bedrukken van kurk en bamboe deksel 300ml
Prijs vanaf: € 2,51
-
Goedkope aanpasbare plastic koffiebekers met logo 350ml Takeaway
Prijs vanaf: € 1,57
-
Roestvrijstalen enkelwandige koffiebekers 350 ml Takeaway Steel
Prijs vanaf: € 2,79
-
Dubbelwandige take away beker compatibel met koffiemachines 280ml
Prijs vanaf: € 3,74
-
Dubbelwandige, gerecyclede plastic afhaalbeker van 300 ml
Prijs vanaf: € 1,76