RVS mengbeker met schuifdeksel 400 ml
Code: 56008
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bedrukking rondom)

- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk bij elke pauze aanwezig zijn met een mengbeker
RVS mengbeker van 400 ml, bedoeld om drankjes te maken zonder lepel en met minder rommel op tafel. Hij heeft een deksel met schuifdrinkopening, zodat je tijdens de dag comfortabeler kunt drinken. In de binnenbodem zit een elektrische roerder, die je activeert met de on/off-knop op het handvat. Werkt op 2 kleine AAA-batterijen (niet inbegrepen), waardoor hij handig is op kantoor of onderweg. Een praktische optie voor HR-acties en bedrijfsgeschenken met bedrukking.
Eigenschappen
- RVS mengbeker met elektrische roerder
- Deksel met schuifdrinkopening om te drinken zonder te morsen
- on/off-knop op het handvat om het mengen te starten
- Werkt op 2 kleine AAA-batterijen (niet inbegrepen)
Kenmerken
| Productcode: | 56008 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø8.5 x 12.5 cm |
| Gewicht: | 230 gr |
| Materiaal: |
| Capaciteit: | 400 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8509 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 960 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 62 x 38.5 x 29 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS to-go beker met kurkbodem 300ml
Prijs vanaf: € 3,68
-
Gerecyclede plastic beker bedrukken van kurk en bamboe deksel 300ml
Prijs vanaf: € 2,51
-
Goedkope aanpasbare plastic koffiebekers met logo 350ml Takeaway
Prijs vanaf: € 1,57
-
Roestvrijstalen enkelwandige koffiebekers 350 ml Takeaway Steel
Prijs vanaf: € 2,79
-
Dubbelwandige take away beker compatibel met koffiemachines 280ml
Prijs vanaf: € 3,74
-
Dubbelwandige, gerecyclede plastic afhaalbeker van 300 ml
Prijs vanaf: € 1,76