RVS reisbeker van gerecycled staal met bekers binnenin 450ml
Code: 55746
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergraveren (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk bij elke toast aanwezig zijn met deze bekers
Reisbeker van 450ml met handgreep en een set stapelbare bekers van gerecycled roestvrij staal. Handig om drankjes te delen tijdens uitstapjes en onderweg. Inclusief vier bekers van 250ml die binnenin passen, zodat je een compact en makkelijk mee te nemen formaat hebt. De RCS-certificering (Recycled Claim Standard) bevestigt de traceerbaarheid van het gerecyclede materiaal in de toeleveringsketen; het product bevat 79% gecertificeerd gerecycled roestvrij staal. Niet geschikt voor vaatwasser of magnetron. Alleen met de hand afwassen. Handig voor outdoor events, bedrijfsreizen of teamacties voor je merk.
Eigenschappen
- Stapelbare reisbekers met compacte 4+1-set
- Gerecycled roestvrij staal met RCS-certificering (Recycled Claim Standard)
- Buitenbeker met handgreep en 4 binnenbekers om te delen
- Alleen met de hand afwassen; niet geschikt voor vaatwasser of magnetron
Kenmerken
| Productcode: | 55746 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 9 x 8 x 14.3 cm |
| Gewicht: | 422 gr |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal en kunststof |
| Capaciteit: | 250 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Vinga |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49.5 x 41 x 19.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS to-go beker met kurkbodem 300ml
Prijs vanaf: € 3,68
-
Gerecyclede plastic beker bedrukken van kurk en bamboe deksel 300ml
Prijs vanaf: € 2,51
-
Goedkope aanpasbare plastic koffiebekers met logo 350ml Takeaway
Prijs vanaf: € 1,57
-
Roestvrijstalen enkelwandige koffiebekers 350 ml Takeaway Steel
Prijs vanaf: € 2,79
-
Dubbelwandige take away beker compatibel met koffiemachines 280ml
Prijs vanaf: € 3,74
-
Dubbelwandige, gerecyclede plastic afhaalbeker van 300 ml
Prijs vanaf: € 1,76