Keramische meeneembeker met kurkbodem en deksel 330 ml
Code: 55906
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bedrukking rondom)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
20
-
40
-
100
-
200
-
400
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo elke pauze meegaan met een beker met deksel
Keramische beker met matte afwerking aan de buitenkant en glans aan de binnenkant, bedoeld voor comfortabel gebruik op kantoor of in vergaderruimtes. De kurkbodem helpt tegen warmte te isoleren en beschermt oppervlakken, terwijl het deksel met antislipfunctie drinken onderweg makkelijker maakt en kleine morsbewegingen vermindert. Het oor zorgt voor een stevige, praktische grip voor elke dag. Een interessante optie voor interne merkacties, welkomspakketten voor medewerkers of bedrijfsevenementen.
Eigenschappen
- Keramische beker met matte afwerking en comfortabel oor
- Isolerende kurkbodem om neer te zetten zonder oppervlakken te markeren
- Deksel met antislipfunctie om met meer controle te drinken
- Glanzende binnenkant en comfortabel gebruik op kantoor of bij vergaderingen
Kenmerken
| Productcode: | 55906 |
| Minimale afname: | 20 stuks |
| Maat: | ø8.6 x 10.8 cm |
| Gewicht: | 425 gr |
| Materiaal: |
| Capaciteit: | 330 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6912 00 20 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1512 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 28 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS to-go beker met kurkbodem 300ml
Prijs vanaf: € 3,68
-
Gerecyclede plastic beker bedrukken van kurk en bamboe deksel 300ml
Prijs vanaf: € 2,51
-
Goedkope aanpasbare plastic koffiebekers met logo 350ml Takeaway
Prijs vanaf: € 1,57
-
Roestvrijstalen enkelwandige koffiebekers 350 ml Takeaway Steel
Prijs vanaf: € 2,79
-
Dubbelwandige take away beker compatibel met koffiemachines 280ml
Prijs vanaf: € 3,74
-
Dubbelwandige, gerecyclede plastic afhaalbeker van 300 ml
Prijs vanaf: € 1,76