2-in-1 schiller en flesopener van bamboe en roestvrij staal
Code: 55835
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Digitale full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Zorg dat je merk aanwezig is als je een schiller gebruikt
Bamboe schiller met openerfunctie voor dagelijks gebruik in de keuken. Aan de onderkant zit een schiller van roestvrij staal 420, bedoeld om fruit en groenten comfortabel te schillen met een stabiele snede. Bovenaan zit een flesopener met gemetalliseerde afwerking voor flessen, handig tijdens bijeenkomsten en in gedeelde ruimtes. Compact formaat. Makkelijk op te bergen in lades of op te hangen in je werkzone. Een praktische optie voor merkacties in horeca, op kantoor of bij zakelijke evenementen.
Eigenschappen
- Bamboe schiller met dubbele functie voor in de keuken
- Onderste schiller van roestvrij staal 420 voor groenten
- Bovenste flesopener met gemetalliseerde afwerking voor flessen
- Compact formaat voor lade, bar of pantry
Kenmerken
| Productcode: | 55835 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 6 x 13.5 x 1 cm |
| Gewicht: | 40 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8438 60 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 12600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33 x 35.3 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Aluminium bieropener sleutelhanger in kleur Aluhandle
Prijs vanaf: € 0,19
-
Bamboe opener met 2 flessenopeners, een kurkentrekker en een snijder
Prijs vanaf: € 1,94
-
Felle kleur aluminium flesopener sleutelhanger Alucolors
Prijs vanaf: € 0,28
-
Metallic sleutelhanger met opener Bottle
Prijs vanaf: € 0,81
-
Houten flesopener met lang handvat
Prijs vanaf: € 0,77
-
Bieropener sleutelhanger in de vorm van een fles
Prijs vanaf: € 0,40